购买 SIT1602BC-81-30S-32.768000Y | SIT1602BC-81-30S-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30S-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30S-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30S-32.768000Y?
SIT9120AC-2C1-25S133.300000T SIT9120AC-2C1-25S133.300000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
2225CC223KAT9A 2225CC223KAT9A AVX Corporation, CAP CER 0.022UF 630V X7R 2225, 2225 (5763 Metric), * 查看
EKZE160ETD222MK25S EKZE160ETD222MK25S United Chemi-Con, CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL, Radial, Can, * 查看
TPS2839PWPR TPS2839PWPR Texas Instruments, IC BUCK MOSFET DRIVER 16-HTSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
hotAD9901KQ AD9901KQ Analog Devices Inc., IC PHASE/FREQ DISCRIMR 14-CDIP, 14-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CP002013R00KE66 CP002013R00KE66 Vishay Dale, RES 13 OHM 20W 10% AXIAL, Axial, * 查看
CIH03Q2N0SNC CIH03Q2N0SNC Samsung, FIXED IND 2NH 330MA 200 MOHM SMD, 0201 (0603 Metric), * 查看
530782-9 530782-9 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, BOX RECP 110 POS C/E, -, * 查看
XC9235C2BDMR-G XC9235C2BDMR-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
D# SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-30S-32.768000Y)
SIT1602BC-81-30S-32.768000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-30S-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS