购买 SIT1602BC-81-30S-28.636300T | SIT1602BC-81-30S-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30S-28.636300T
SIT1602BC-81-30S-28.636300T
SIT1602BC-81-30S-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30S-28.636300T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30S-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30S-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30S-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30S-28.636300T?
SIT1602BI-33-30N-8.192000Y SIT1602BI-33-30N-8.192000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 8, -, * 查看
BFC230351824 BFC230351824 Vishay BC Components, CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD, Radial, * 查看
hotLT3008IDC-3.3#TRPBF LT3008IDC-3.3#TRPBF Linear Technology, IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6DFN, 6-WFDFN Exposed Pad, * 查看
MAX6310UK32D2-T MAX6310UK32D2-T Maxim Integrated, IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
1301420052 1301420052 Molex, LLC, PWR ENT RCPT NEMA6-50 STR SCREW, -, * 查看
0855135110 0855135110 Molex, LLC, CONN MOD JACK 6P6C VERT UNSHLD, -, * 查看
C48-16R8-3P9-102 C48-16R8-3P9-102 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RSM31DTBN-S189 RSM31DTBN-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.156, -, * 查看
HM2P08PKE125GFLF HM2P08PKE125GFLF Amphenol FCI, CONN HEADER 125POS TYPE B VERT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-30S-28.636300T
D# SIT1602BC-81-30S-28.636300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-30S-28.636300T)
SIT1602BC-81-30S-28.636300T
D# 1473-SIT1602BC-81-30S-28.636300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS