| 零件编号 | SIT1602BC-81-30N-40.000000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 4 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-81-30N-40.000000X D# SIT1602BC-81-30N-40.000000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 40MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-30N-40.000000X) |
SIT1602BC-81-30N-40.000000X D# 1473-SIT1602BC-81-30N-40.000000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS |