购买 SIT1602BC-81-30N-38.400000T | SIT1602BC-81-30N-38.400000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30N-38.400000T
SIT1602BC-81-30N-38.400000T
SIT1602BC-81-30N-38.400000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30N-38.400000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30N-38.400000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30N-38.400000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30N-38.400000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30N-38.400000T?
SIT1602BI-32-33E-72.000000X SIT1602BI-32-33E-72.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
CRCW06031K80DHEAP CRCW06031K80DHEAP Vishay Dale, RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
97-3106A-28-18P 97-3106A-28-18P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PIN, -, * 查看
RMC40DREF-S734 RMC40DREF-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100, -, * 查看
RBC60DCMS RBC60DCMS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100, -, * 查看
GBC22DRYS-S734 GBC22DRYS-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
MI-25R-MX-F3 MI-25R-MX-F3 Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 155VIN 7.5VOUT 75W, Full Brick, * 查看
EL5131IW-T7 EL5131IW-T7 Renesas Electronics America, IC OPAMP VFB 1.5GHZ SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-30N-38.400000T
D# SIT1602BC-81-30N-38.400000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-30N-38.400000T)
SIT1602BC-81-30N-38.400000T
D# 1473-SIT1602BC-81-30N-38.400000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS