购买 SIT1602BC-81-30E-77.760000X | SIT1602BC-81-30E-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30E-77.760000X
SIT1602BC-81-30E-77.760000X
SIT1602BC-81-30E-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30E-77.760000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30E-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30E-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30E-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30E-77.760000X?
ABM10W-33.3330MHZ-8-K2Z-T3 ABM10W-33.3330MHZ-8-K2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.3330MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
K562M10X7RF53H5 K562M10X7RF53H5 Vishay BC Components, CAP CER 5600PF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
RNC60J1244FSRE6 RNC60J1244FSRE6 Vishay Dale, RES 1.24M OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55H17R4DSRE6 RNC55H17R4DSRE6 Vishay Dale, RES 17.4 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
V70902510000G V70902510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
1513960000 1513960000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 15POS 5.08MM, -, * 查看