购买 SIT1602BC-81-28S-33.333300T | SIT1602BC-81-28S-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-28S-33.333300T
SIT1602BC-81-28S-33.333300T
SIT1602BC-81-28S-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-28S-33.333300T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-28S-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-28S-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-28S-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-28S-33.333300T?
ECX-L25BN-644.5313 ECX-L25BN-644.5313 ECS Inc., OSC XO 644.5313MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-73-25E-40.000000G SIT1602BC-73-25E-40.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4, -, * 查看
MKP383430100JKP2T0 MKP383430100JKP2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.3UF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
CRCW2010143RFKTF CRCW2010143RFKTF Vishay Dale, RES SMD 143 OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
1537R-02K 1537R-02K API Delevan Inc., FIXED IND 220NH 2.02A 55 MOHM TH, Axial, * 查看
346-43-101-41-013000 346-43-101-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SOCKET SIP 1POS GOLD, -, * 查看