购买 SIT1602BC-81-25S-37.500000T | SIT1602BC-81-25S-37.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-25S-37.500000T
SIT1602BC-81-25S-37.500000T
SIT1602BC-81-25S-37.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-25S-37.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-25S-37.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-25S-37.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-25S-37.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-25S-37.500000T?
SIT8208AI-23-28E-37.500000T SIT8208AI-23-28E-37.500000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
C0805C122G1GACTU C0805C122G1GACTU KEMET, CAP CER 1200PF 100V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MIC5524-1.2YMT-TZ MIC5524-1.2YMT-TZ Microchip Technology, IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4TDFN, 4-UDFN Exposed Pad, * 查看
SC4812STRT SC4812STRT Semtech Corporation, IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看