购买 SIT1602BC-81-25E-3.570000T | SIT1602BC-81-25E-3.570000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-25E-3.570000T
SIT1602BC-81-25E-3.570000T
SIT1602BC-81-25E-3.570000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-25E-3.570000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-25E-3.570000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-25E-3.570000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-25E-3.570000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-25E-3.570000T?
C3290-106.2500 C3290-106.2500 Crystek Corporation, OSC XO 106.25MHZ HCMOS TTL SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ASTMUPCE-33-66.666MHZ-LJ-E-T ASTMUPCE-33-66.666MHZ-LJ-E-T Abracon LLC, OSC MEMS 66.666MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
GRM1885C1H6R2BA01J GRM1885C1H6R2BA01J Murata, CAP CER 6.2PF 50V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotFQPF5N50C FQPF5N50C Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 500V 5A TO-220F, TO-220-3 Full Pack, * 查看
BD9131MUV-E2 BD9131MUV-E2 Rohm Semiconductor, IC REG BUCK ADJ 3A SYNC VQFN020, 20-VFQFN Exposed Pad, * 查看
RN60C3831BBSL RN60C3831BBSL Vishay Dale, RES 3.83K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
D55342E07B18B7RWS D55342E07B18B7RWS Vishay Dale, RES SMD 18.7K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RG3216P-5101-B-T5 RG3216P-5101-B-T5 Susumu, RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MMS-137-02-L-DH MMS-137-02-L-DH Samtec Inc., CONN RCPT 2MM 74POS DL HORZ SMD, -, * 查看
961250-5900-AR-PR 961250-5900-AR-PR 3M, CONN HEADER R/A 50POS GOLD SMD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-25E-3.570000T
D# SIT1602BC-81-25E-3.570000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-25E-3.570000T)
SIT1602BC-81-25E-3.570000T
D# 1473-SIT1602BC-81-25E-3.570000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS