购买 SIT1602BC-81-18S-3.570000Y | SIT1602BC-81-18S-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-18S-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-18S-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-18S-3.570000Y?
SA115E334MAC SA115E334MAC AVX Corporation, CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL, Axial, * 查看
8N4SV76AC-0157CDI 8N4SV76AC-0157CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
RT0805BRC0756KL RT0805BRC0756KL Yageo, RES SMD 56K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ELC-16B472L ELC-16B472L Panasonic Electronic Components, FIXED IND 4.7MH 360MA 3.3 OHM TH, Radial, * 查看
GTCL06-14S-7SY-LC GTCL06-14S-7SY-LC Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 3POS INLINE, -, * 查看
ACC18DTAD-S189 ACC18DTAD-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100, -, * 查看
XS500-36N-000 XS500-36N-000 Excelsys Technologies Ltd, AC/DC CONVERTER 36V 500W, -, * 查看
0603B333K160CT 0603B333K160CT Walsin Technology Corporation, CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
D# SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-18S-3.570000Y)
SIT1602BC-81-18S-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-18S-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS