购买 SIT1602BC-81-18N-4.096000Y | SIT1602BC-81-18N-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-18N-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-18N-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-18N-4.096000Y?
VJ0402D1R8BXBAP VJ0402D1R8BXBAP Vishay Vitramon, CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
VJ0805D101MXBAJ VJ0805D101MXBAJ Vishay Vitramon, CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CC0805KKX7R9BB105 CC0805KKX7R9BB105 Yageo, CAP CER 1UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MAL209537152E3 MAL209537152E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, * 查看
B41821A6338M000 B41821A6338M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
EKY-250ETD331MJC5S EKY-250ETD331MJC5S United Chemi-Con, CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotKST56MTF KST56MTF Fairchild/ON Semiconductor, TRANS PNP 80V 0.5A SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
A22-GA-10M A22-GA-10M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V, -, * 查看
SI1020-B-GMR SI1020-B-GMR Silicon Labs, IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA, 85-VFLGA Exposed Pad, * 查看
1952590000 1952590000 Weidmuller, LMZF 7/4/135 3.5OR, -, * 查看
DAMF11W1SR DAMF11W1SR ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB RCPT 11POS R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
D# SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-18N-4.096000Y)
SIT1602BC-81-18N-4.096000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-18N-4.096000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS