购买 SIT1602BC-81-18E-7.372800X | SIT1602BC-81-18E-7.372800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-18E-7.372800X
SIT1602BC-81-18E-7.372800X
SIT1602BC-81-18E-7.372800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-18E-7.372800X Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-18E-7.372800X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-18E-7.372800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-18E-7.372800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-18E-7.372800X?
SIT1602BC-33-33S-60.000000Y SIT1602BC-33-33S-60.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
ECS-480-8-47-JTN-TR ECS-480-8-47-JTN-TR ECS Inc., CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1206J050P600DQT 1206J050P600DQT Knowles Syfer, CAP CER 0.60PF 50V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VLM10555T-1R8M8R8-2 VLM10555T-1R8M8R8-2 TDK Corporation, FIXED IND 1.8UH 8.8A 5.6 MOHM, Nonstandard, * 查看
MS27468T21F16B MS27468T21F16B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
AXD100811 AXD100811 Panasonic Electric Works, CONN BRD TO BRD .1MM 100 POS DIP, -, * 查看
VI-BNP-IX-F1 VI-BNP-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Full Brick, * 查看
VE-B7Y-EW-S VE-B7Y-EW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W, Full Brick, * 查看
NMK2415SC NMK2415SC Murata Power Solutions Inc., DC/DC CONVERTER +/-15V 2W, 7-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-18E-7.372800X
D# SIT1602BC-81-18E-7.372800X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-18E-7.372800X)
SIT1602BC-81-18E-7.372800X
D# 1473-SIT1602BC-81-18E-7.372800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS