购买 SIT1602BC-81-18E-4.096000Y | SIT1602BC-81-18E-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-18E-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-18E-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-18E-4.096000Y?
hotMBR10150CTF-E1 MBR10150CTF-E1 Diodes Incorporated, DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F, TO-220-3 Full Pack, * 查看
S90R11ABD1-240 S90R11ABD1-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY IMPULSE DPDT 20A 240V, -, * 查看
MT326024 MT326024 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, -, * 查看
Y0077147K000V0L Y0077147K000V0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 147K OHM 0.6W 0.005% RADIAL, Radial, * 查看
LCMA70-12-L LCMA70-12-L Panduit Corp, CONN TERM RECT RING 70MM #M12, -, * 查看
TSW-142-26-L-D TSW-142-26-L-D Samtec Inc., CONN HEADER 84POS .100" DL GOLD, -, * 查看
09670090614 09670090614 HARTING, D SUB MA 9 POLE METALLIZED PLAPC, -, * 查看
EBC22DPSS EBC22DPSS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
V110C15C100BF2 V110C15C100BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W, Quarter Brick, * 查看
hotISL8487EIPZ ISL8487EIPZ Renesas Electronics America, IC TXRX RS-485/422 5V 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
D# SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-18E-4.096000Y)
SIT1602BC-81-18E-4.096000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-18E-4.096000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS