购买 SIT1602BC-81-18E-32.768000T | SIT1602BC-81-18E-32.768000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-18E-32.768000T
SIT1602BC-81-18E-32.768000T
SIT1602BC-81-18E-32.768000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-18E-32.768000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-18E-32.768000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-18E-32.768000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-18E-32.768000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-18E-32.768000T?
ASTMHTV-24.576MHZ-XJ-E ASTMHTV-24.576MHZ-XJ-E Abracon LLC, OSC MEMS 24.576MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1206Y0505P60CFT 1206Y0505P60CFT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VJ0603D241MLAAR VJ0603D241MLAAR Vishay Vitramon, CAP CER 240PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PM1210-120J PM1210-120J Bourns Inc., FIXED IND 12UH 140MA 2.8 OHM SMD, 1210 (3225 Metric), * 查看
CTV07RF-17-73PC-P15AD CTV07RF-17-73PC-P15AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 73POS GOLD SLDR, -, * 查看
D38999/20FF32PBL D38999/20FF32PBL Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT, -, * 查看
GCE10DHRN GCE10DHRN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.039, -, * 查看
DMS090110-P5-IC DMS090110-P5-IC CUI Inc., AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W, -, * 查看
VE-J6F-IY-S VE-J6F-IY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-18E-32.768000T
D# SIT1602BC-81-18E-32.768000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-18E-32.768000T)
SIT1602BC-81-18E-32.768000T
D# 1473-SIT1602BC-81-18E-32.768000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS