购买 SIT1602BC-73-XXS-74.250000E | SIT1602BC-73-XXS-74.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-XXS-74.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-XXS-74.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-XXS-74.250000E?
12102U240FAT2A 12102U240FAT2A AVX Corporation, CAP CER 24PF 200V NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C0603C430G3GACTU C0603C430G3GACTU KEMET, CAP CER 43PF 25V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
500D687M6R3DC2T 500D687M6R3DC2T Vishay Sprague, CAP ALUM 680UF 20% 6.3V AXIAL, Axial, Can, * 查看
RNU1D391MDN1PX RNU1D391MDN1PX Nichicon, 20V 390UF 20% POLYMER LEADED, -, * 查看
GLQ-1-6/10 GLQ-1-6/10 Eaton, FUSE CRTRDGE 1.6A 300VAC NON STD, Cartridge, Non-Standard, * 查看
4814P-T02-152 4814P-T02-152 Bourns Inc., RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC, 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
KTR10EZPJ205 KTR10EZPJ205 Rohm Semiconductor, RES SMD 2M OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
TSW-140-06-G-S TSW-140-06-G-S Samtec Inc., CONN HEADER 40POS .100" SGL GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
D# SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-XXS-74.250000E)
SIT1602BC-73-XXS-74.250000E
D# 1473-SIT1602BC-73-XXS-74.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS