购买 SIT1602BC-73-XXS-33.300000G | SIT1602BC-73-XXS-33.300000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-XXS-33.300000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-XXS-33.300000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-XXS-33.300000G?
SIT8208AI-31-33S-74.175824T SIT8208AI-31-33S-74.175824T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
416F260X3ITT 416F260X3ITT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210J0100822KCR 1210J0100822KCR Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 10V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ1206Y102KXEAT5Z VJ1206Y102KXEAT5Z Vishay Vitramon, CAP CER 1000PF 500V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNC60H6001BSRE6 RNC60H6001BSRE6 Vishay Dale, RES 6K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW251224K3BEEY TNPW251224K3BEEY Vishay Dale, RES SMD 24.3K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RNCF2512BKE36R5 RNCF2512BKE36R5 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
PM20-8R2K PM20-8R2K Bourns Inc., FIXED IND 8.2UH 170MA 2.3 OHM, 1210 (3225 Metric), * 查看
DR1050-100-R DR1050-100-R Eaton, FIXED IND 10UH 4.8A 22.5 MOHM, Nonstandard, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
D# SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-XXS-33.300000G)
SIT1602BC-73-XXS-33.300000G
D# 1473-SIT1602BC-73-XXS-33.300000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS