购买 SIT1602BC-73-XXS-28.636300G | SIT1602BC-73-XXS-28.636300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-XXS-28.636300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-XXS-28.636300G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-XXS-28.636300G?
1808Y0100123FCT 1808Y0100123FCT Knowles Syfer, CAP CER 0.012UF 10V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
RN55C2101BR36 RN55C2101BR36 Vishay Dale, RES 2.1K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
2134909-1 2134909-1 TE Connectivity AMP Connectors, STIFFENER PLATE ASSY(DTBP,LSTU, -, * 查看
D38999/24TD15PN D38999/24TD15PN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP, -, * 查看
GMM18DRKF-S13 GMM18DRKF-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
ECA14DTKT-S288 ECA14DTKT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.125, -, * 查看
PYB20-Q48-S5-H-T PYB20-Q48-S5-H-T CUI Inc., DC/DC CONVERTER 5V 20W CM, Module, * 查看
V48C12H75BG3 V48C12H75BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Quarter Brick, * 查看
VE-B3D-EV-F1 VE-B3D-EV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
D# SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-XXS-28.636300G)
SIT1602BC-73-XXS-28.636300G
D# 1473-SIT1602BC-73-XXS-28.636300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS