购买 SIT1602BC-73-XXE-32.768000E | SIT1602BC-73-XXE-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-XXE-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-XXE-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-XXE-32.768000E?
SIT8208AI-3F-28E-40.000000Y SIT8208AI-3F-28E-40.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
1210J2500124JDR 1210J2500124JDR Knowles Syfer, CAP CER 0.12UF 250V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
UCX1E821MNS1ZD UCX1E821MNS1ZD Nichicon, CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
REG104FA-2.7/500 REG104FA-2.7/500 Texas Instruments, IC REG LIN 2.7V 1A DDPAK/TO263-5, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
hotIDT71256SA12TP IDT71256SA12TP IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SRAM 256KBIT 12NS 28DIP, 28-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
0440008.WRA 0440008.WRA Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 8A 32VAC/VDC, -, * 查看
RCP0505W36R0GTP RCP0505W36R0GTP Vishay Dale, RES SMD 36 OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
RE1206DRE0710KL RE1206DRE0710KL Yageo, RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ERJ-2RKF3600X ERJ-2RKF3600X Panasonic Electronic Components, RES SMD 360 OHM 1% 1/10W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
76383-318 76383-318 Amphenol FCI, CONN HEADER 36PS.100 DL R/A GOLD, -, * 查看
5003.0231.1 5003.0231.1 Schurter Inc., PWR ENT RCPT 125VDC 6A PANEL QC, -, * 查看
VE-230-MY-F3 VE-230-MY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
D# SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-XXE-32.768000E)
SIT1602BC-73-XXE-32.768000E
D# 1473-SIT1602BC-73-XXE-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS