购买 SIT1602BC-73-33S-66.666000D | SIT1602BC-73-33S-66.666000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-33S-66.666000D
SIT1602BC-73-33S-66.666000D
SIT1602BC-73-33S-66.666000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-33S-66.666000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-33S-66.666000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-33S-66.666000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-33S-66.666000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-33S-66.666000D?
M39003/01-2283/99 M39003/01-2283/99 Vishay Sprague, CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL, Axial, * 查看
B41605B7159M009 B41605B7159M009 EPCOS (TDK), CAP ALUM 15000UF 20% 40V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LM5056APMH/NOPB LM5056APMH/NOPB Texas Instruments, IC SUPERVISORY, 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
ATA5824-PLQW 80 ATA5824-PLQW 80 Microchip Technology, IC RF TXRX ISM<1GHZ 48-VFQFN, 48-VFQFN Exposed Pad, * 查看
RNR55H6192BSBSL RNR55H6192BSBSL Vishay Dale, RES 61.9K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF5549R900BER6 CMF5549R900BER6 Vishay Dale, RES 49.9 OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CT6R102 CT6R102 Vishay BC Components, TRIMMER 1K OHM 0.5W TH, -, * 查看
VI-BTM-MV-F2 VI-BTM-MV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W, Full Brick, * 查看
VE-B14-EU-F4 VE-B14-EU-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-33S-66.666000D
D# SIT1602BC-73-33S-66.666000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-33S-66.666000D)
SIT1602BC-73-33S-66.666000D
D# 1473-SIT1602BC-73-33S-66.666000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS