购买 SIT1602BC-73-33S-33.300000D | SIT1602BC-73-33S-33.300000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-33S-33.300000D
SIT1602BC-73-33S-33.300000D
SIT1602BC-73-33S-33.300000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-33S-33.300000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-33S-33.300000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-33S-33.300000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-33S-33.300000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-33S-33.300000D?
SIT1602BC-73-XXE-31.250000E SIT1602BC-73-XXE-31.250000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
BFC2370EC184 BFC2370EC184 Vishay BC Components, CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
CRCW2010620KJNEFHP CRCW2010620KJNEFHP Vishay Dale, RES SMD 620K OHM 5% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RMCF1206FT47R0 RMCF1206FT47R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 47 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW06038M66FKEA CRCW06038M66FKEA Vishay Dale, RES SMD 8.66M OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
2216-H 2216-H Bourns Inc., FIXED IND 220UH 3.6A 83 MOHM TH, Radial, * 查看