购买 SIT1602BC-73-30S-66.666000D | SIT1602BC-73-30S-66.666000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30S-66.666000D
SIT1602BC-73-30S-66.666000D
SIT1602BC-73-30S-66.666000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30S-66.666000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30S-66.666000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30S-66.666000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30S-66.666000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30S-66.666000D?
C326C470KAG5TA C326C470KAG5TA KEMET, CAP CER RAD 47PF 250V C0G 10%, -, * 查看
S-1335F26-A4T2U3 S-1335F26-A4T2U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA HSNT4-B, 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
24LC16BT-I/MNY 24LC16BT-I/MNY Microchip Technology, IC EEPROM 16KBIT 400KHZ 8TDFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
hotXC9572-7PQ100C XC9572-7PQ100C Xilinx Inc., IC CPLD 72MC 7.5NS 100QFP, 100-BQFP, * 查看
1.5CE68A BK 1.5CE68A BK Central Semiconductor Corp, TVS DIODE 92VC 16.3A DO201, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
RS0057K000FS73 RS0057K000FS73 Vishay Dale, RES 7.0K OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看