购买 SIT1602BC-73-30S-66.660000G | SIT1602BC-73-30S-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30S-66.660000G
SIT1602BC-73-30S-66.660000G
SIT1602BC-73-30S-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30S-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30S-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30S-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30S-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30S-66.660000G?
1808J2K00121KCT 1808J2K00121KCT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 2KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotLM2664M6X/NOPB LM2664M6X/NOPB Texas Instruments, IC REG SWTCHD CAP INV 40MA SOT23, SOT-23-6, * 查看
MC74HC540ADW MC74HC540ADW ON Semiconductor, IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
L41EN-A12-2313 L41EN-A12-2313 Visual Communications Company - VCC, PMI ROUND 5/16" LED 12V WIRE AMB, -, * 查看
RC0201FR-07182RL RC0201FR-07182RL Yageo, RES SMD 182 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
RL187-562J-RC RL187-562J-RC Bourns Inc., FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH, Radial, * 查看
OSTYE070150 OSTYE070150 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK RISING CLAMP 7POS, -, * 查看
HA4314BCBZ96 HA4314BCBZ96 Renesas Electronics America, IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30S-66.660000G
D# SIT1602BC-73-30S-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30S-66.660000G)
SIT1602BC-73-30S-66.660000G
D# 1473-SIT1602BC-73-30S-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS