购买 SIT1602BC-73-30S-28.636300D | SIT1602BC-73-30S-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30S-28.636300D
SIT1602BC-73-30S-28.636300D
SIT1602BC-73-30S-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30S-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30S-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30S-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30S-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30S-28.636300D?
199D106X96R3B6V1E3 199D106X96R3B6V1E3 Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 6.3V 10% RADIAL, Radial, * 查看
ECJ-3FB2J222K ECJ-3FB2J222K Panasonic Electronic Components, CAP CER 2200PF 630V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1206Y2500272KXT 1206Y2500272KXT Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 250V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
168.6585.5302 168.6585.5302 Littelfuse Inc., FUSE AUTO 30A 32VDC RADIAL, Radial, Box, * 查看