购买 SIT1602BC-73-30S-24.576000D | SIT1602BC-73-30S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30S-24.576000D
SIT1602BC-73-30S-24.576000D
SIT1602BC-73-30S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30S-24.576000D?
ECA-1AHG331B ECA-1AHG331B Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
UPW1V330MDD1TD UPW1V330MDD1TD Nichicon, CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LT1809CS8#TRPBF LT1809CS8#TRPBF Linear Technology, IC OPAMP GP 180MHZ RRO 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MP930-330-1% MP930-330-1% Caddock Electronics Inc., RES 330 OHM 30W 1% TO220, TO-220-2, * 查看
D38999/24JC8JN D38999/24JC8JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SCKT, -, * 查看
CN0967C20A16S7-000 CN0967C20A16S7-000 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
MS27467T15F97SB-LC MS27467T15F97SB-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE, -, * 查看
V110A12E300BN3 V110A12E300BN3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30S-24.576000D
D# SIT1602BC-73-30S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30S-24.576000D)
SIT1602BC-73-30S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BC-73-30S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS