购买 SIT1602BC-73-30N-3.570000E | SIT1602BC-73-30N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30N-3.570000E
SIT1602BC-73-30N-3.570000E
SIT1602BC-73-30N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30N-3.570000E?
SIT8209AC-21-18E-133.300000T SIT8209AC-21-18E-133.300000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
C327C111K3G5TA C327C111K3G5TA KEMET, CAP CER RAD 110PF 25V C0G 10%, -, * 查看
08055C103J4T4A 08055C103J4T4A AVX Corporation, CAP CER 10000PF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotZXTP2029FTA ZXTP2029FTA Diodes Incorporated, TRANS PNP 100V 3A SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
RLR05C3602GPBSL RLR05C3602GPBSL Vishay Dale, RES 36K OHM 2% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
4306R-102-390LF 4306R-102-390LF Bourns Inc., RES ARRAY 3 RES 39 OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
RT0402BRD0719R6L RT0402BRD0719R6L Yageo, RES SMD 19.6 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RER65F4R12RCSL RER65F4R12RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 4.12 OHM 1% 10W, Axial, Box, * 查看
961428-8041604-AR 961428-8041604-AR 3M, HEADER 28POS STR DUAL INSUL 2ROW, -, * 查看
0753414774 0753414774 Molex, LLC, CONN POWER HEADER BP 8POS GOLD, -, * 查看
VE-J3N-IX-F2 VE-J3N-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30N-3.570000E
D# SIT1602BC-73-30N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30N-3.570000E)
SIT1602BC-73-30N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BC-73-30N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS