购买 SIT1602BC-73-30E-77.760000G | SIT1602BC-73-30E-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30E-77.760000G
SIT1602BC-73-30E-77.760000G
SIT1602BC-73-30E-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30E-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30E-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30E-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30E-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30E-77.760000G?
0805Y0630182KDR 0805Y0630182KDR Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 63V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VJ0603D1R2CXCAP VJ0603D1R2CXCAP Vishay Vitramon, CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
VDRS05C350TSE VDRS05C350TSE Vishay BC Components, VARISTOR 560V 400A DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
MOV-07D821KTR MOV-07D821KTR Bourns Inc., VARISTOR 820V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
CP00156R200JB14 CP00156R200JB14 Vishay Dale, RES 6.2 OHM 15W 5% AXIAL, Axial, * 查看
Y08500R25000G9R Y08500R25000G9R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 0.25 OHM 1/2W 2516 WIDE, Wide 2516 (6440 Metric), 1625, * 查看
AT0402DRD0757R6L AT0402DRD0757R6L Yageo, RES SMD 57.6 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
T37040-14-0 T37040-14-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375", -, * 查看
09350006107 09350006107 HARTING, CONTACT H.D. CRIMP PIN 14AWG, -, * 查看
VE-BN0-EX-F3 VE-BN0-EX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30E-77.760000G
D# SIT1602BC-73-30E-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30E-77.760000G)
SIT1602BC-73-30E-77.760000G
D# 1473-SIT1602BC-73-30E-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS