购买 SIT1602BC-73-30E-35.840000G | SIT1602BC-73-30E-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30E-35.840000G
SIT1602BC-73-30E-35.840000G
SIT1602BC-73-30E-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30E-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30E-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30E-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30E-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30E-35.840000G?
SIT8209AC-83-33S-212.500000Y SIT8209AC-83-33S-212.500000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
MKP385612016JPI2T0 MKP385612016JPI2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 12UF 5% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
1812Y2000221GCR 1812Y2000221GCR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808Y0100561KXT 1808Y0100561KXT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 10V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
Y1767V0470FT0L Y1767V0470FT0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES NTWRK 2 RES 1.5K OHM RADIAL, 3-SIP, * 查看
PPPC261LGBN-RC PPPC261LGBN-RC Sullins Connector Solutions, CONN FEMALE 26POS .100" R/A GOLD, -, * 查看
VYB20W-Q24-S3-T VYB20W-Q24-S3-T CUI Inc., CONVERTER DC/DC 16.5W 3.3V 5A, Module, * 查看
VE-2TM-EW-B1 VE-2TM-EW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30E-35.840000G
D# SIT1602BC-73-30E-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30E-35.840000G)
SIT1602BC-73-30E-35.840000G
D# 1473-SIT1602BC-73-30E-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS