购买 SIT1602BC-73-30E-32.768000D | SIT1602BC-73-30E-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-30E-32.768000D
SIT1602BC-73-30E-32.768000D
SIT1602BC-73-30E-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-30E-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-30E-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-30E-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-30E-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-30E-32.768000D?
B32529C0473M189 B32529C0473M189 EPCOS (TDK), CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC RAD, Radial, * 查看
CKR22CG222KR-LL CKR22CG222KR-LL AVX Corporation, CAP CER 2200PF 100V RADIAL, 2-DIP, * 查看
URZ2E330MHD6TN URZ2E330MHD6TN Nichicon, CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL, Radial, Can, * 查看
SN75437ANEG4 SN75437ANEG4 Texas Instruments, IC QUAD PERIPHERAL DRVR 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RNC55J8252BSRE6 RNC55J8252BSRE6 Vishay Dale, RES 82.5K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW08052R61FKEA CRCW08052R61FKEA Vishay Dale, RES SMD 2.61 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW1210511RFKEA CRCW1210511RFKEA Vishay Dale, RES SMD 511 OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0395443012 0395443012 Molex, LLC, CONN TERM BLOCK EURO 12POS, -, * 查看
813-22-026-30-001101 813-22-026-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING CONT 26 POS .177 SMD, -, * 查看
TVP00DT-17-6P-LC TVP00DT-17-6P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
XC9136E49CDR-G XC9136E49CDR-G Torex Semiconductor Ltd, 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-30E-32.768000D
D# SIT1602BC-73-30E-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-30E-32.768000D)
SIT1602BC-73-30E-32.768000D
D# 1473-SIT1602BC-73-30E-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS