购买 SIT1602BC-73-28S-66.660000E | SIT1602BC-73-28S-66.660000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-28S-66.660000E
SIT1602BC-73-28S-66.660000E
SIT1602BC-73-28S-66.660000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-28S-66.660000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-28S-66.660000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-28S-66.660000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-28S-66.660000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-28S-66.660000E?
ST150-60T2KI ST150-60T2KI Vishay Sprague, CAP TANT 150UF 60V 10% AXIAL, Axial, * 查看
T494C106K010AT T494C106K010AT KEMET, CAP TANT 10UF 10V 10% 2413, 2413 (6032 Metric), * 查看
171335K160Q-F 171335K160Q-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 3.3UF 10% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
7105SPD9ABE 7105SPD9ABE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
HC4-HL-AC120V HC4-HL-AC120V Panasonic Electric Works, HC RELAY 4 FORM C 120VAC, -, * 查看
RER70F49R9PCSL RER70F49R9PCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 49.9 OHM 1% 20W, Axial, Box, * 查看
5-1546963-9 5-1546963-9 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK ASSY, -, * 查看
1580495 1580495 Phoenix Contact, CONN HOOD TOP ENTRY DUAL SZB16, -, * 查看
GCC05DRYS-S93 GCC05DRYS-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100, -, * 查看
VI-B12-EX-F1 VI-B12-EX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-28S-66.660000E
D# SIT1602BC-73-28S-66.660000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-28S-66.660000E)
SIT1602BC-73-28S-66.660000E
D# 1473-SIT1602BC-73-28S-66.660000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS