购买 SIT1602BC-73-28S-37.500000D | SIT1602BC-73-28S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-28S-37.500000D
SIT1602BC-73-28S-37.500000D
SIT1602BC-73-28S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-28S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-28S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-28S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-28S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-28S-37.500000D?
SIT8008AIR3-33E SIT8008AIR3-33E SiTime, OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-71-28N-62.500000E SIT1602BC-71-28N-62.500000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
1206Y0250562GFT 1206Y0250562GFT Knowles Syfer, CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0805J6302P20CCR 0805J6302P20CCR Knowles Syfer, CAP CER 2.2PF 630V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
S-1206B16-U3T1U S-1206B16-U3T1U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 250MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
RG2012P-1432-B-T5 RG2012P-1432-B-T5 Susumu, RES SMD 14.3K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
LQW03AW4N7J00D LQW03AW4N7J00D Murata, FIXED IND 4.7NH 620MA 90 MOHM, Nonstandard, * 查看
HCC18DREN-S734 HCC18DREN-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100, -, * 查看
GCM10DTBD GCM10DTBD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-28S-37.500000D
D# SIT1602BC-73-28S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-28S-37.500000D)
SIT1602BC-73-28S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BC-73-28S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS