购买 SIT1602BC-73-28S-24.576000G | SIT1602BC-73-28S-24.576000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-28S-24.576000G
SIT1602BC-73-28S-24.576000G
SIT1602BC-73-28S-24.576000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-28S-24.576000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-28S-24.576000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-28S-24.576000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-28S-24.576000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-28S-24.576000G?
C0805C472J3JAC7800 C0805C472J3JAC7800 KEMET, CAP CER 4700PF 25V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CGA3E2X8R1H472M080AD CGA3E2X8R1H472M080AD TDK Corporation, CAP CER 4700PF 50V X8R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RN55C1000FR36 RN55C1000FR36 Vishay Dale, RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RTO020F100R0JTE3 RTO020F100R0JTE3 Vishay Sfernice, RES 100 OHM 20W 5% TO220, TO-220-2, * 查看
5022-513J 5022-513J API Delevan Inc., FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM, Nonstandard, * 查看
VK0912500000G VK0912500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 9POS 45DEG 3.5MM, -, * 查看
KJB0T13W98PAL KJB0T13W98PAL ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT, -, * 查看
CTVPS00RF-21-16AA CTVPS00RF-21-16AA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT, -, * 查看
09731642902 09731642902 HARTING, DIN-SIGNAL R064MS-2,5C1-2, -, * 查看
XC6701D312PR-G XC6701D312PR-G Torex Semiconductor Ltd, 28V HIGH SPEED VOLTAGE REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-28S-24.576000G
D# SIT1602BC-73-28S-24.576000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-28S-24.576000G)
SIT1602BC-73-28S-24.576000G
D# 1473-SIT1602BC-73-28S-24.576000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS