购买 SIT1602BC-73-28N-3.570000D | SIT1602BC-73-28N-3.570000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-28N-3.570000D
SIT1602BC-73-28N-3.570000D
SIT1602BC-73-28N-3.570000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-28N-3.570000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-28N-3.570000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-28N-3.570000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-28N-3.570000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-28N-3.570000D?
VJ0805D110GLBAC VJ0805D110GLBAC Vishay Vitramon, CAP CER 11PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW251212R0FKEGHP CRCW251212R0FKEGHP Vishay Dale, RES SMD 12 OHM 1% 1.5W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
1627470000 1627470000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM, -, * 查看
431605-17-0 431605-17-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.438", -, * 查看