购买 SIT1602BC-73-25S-38.400000E | SIT1602BC-73-25S-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-25S-38.400000E
SIT1602BC-73-25S-38.400000E
SIT1602BC-73-25S-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-25S-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-25S-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-25S-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-25S-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-25S-38.400000E?
SIT8208AI-32-18S-60.000000T SIT8208AI-32-18S-60.000000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
CS10-35.328MABJTR CS10-35.328MABJTR Citizen Finedevice Co Ltd, CRYSTAL 35.3280MHZ 18PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
ECS-240-16-5PX-TR ECS-240-16-5PX-TR ECS Inc., CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD, HC49/US, * 查看
1808J2500472FCT 1808J2500472FCT Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
VJ0603D150FLXAP VJ0603D150FLXAP Vishay Vitramon, CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
31762-1 31762-1 Cornell Dubilier Electronics (CDE), AC/DC, -, * 查看
YR1B2K1CC YR1B2K1CC TE Connectivity Passive Product, RES 2.10K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
D55342E07B215BRT5 D55342E07B215BRT5 Vishay Dale, RES SMD 215K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1643450000 1643450000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 14POS 3.5MM, -, * 查看
EMA50DTAT-S273 EMA50DTAT-S273 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125, -, * 查看
1612901-1 1612901-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 3POS 2.00MM R/A SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-25S-38.400000E
D# SIT1602BC-73-25S-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-25S-38.400000E)
SIT1602BC-73-25S-38.400000E
D# 1473-SIT1602BC-73-25S-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS