购买 SIT1602BC-73-25E-7.372800E | SIT1602BC-73-25E-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-25E-7.372800E
SIT1602BC-73-25E-7.372800E
SIT1602BC-73-25E-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-25E-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-25E-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-25E-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-25E-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-25E-7.372800E?
380LX182M200K052 380LX182M200K052 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
UCY2H330MHD3TN UCY2H330MHD3TN Nichicon, CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotMAX1202ACAP+ MAX1202ACAP+ Maxim Integrated, IC ADC 12BIT 8CH 20-SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RN55E1212BR36 RN55E1212BR36 Vishay Dale, RES 12.1K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216P-1801-B-T5 RG3216P-1801-B-T5 Susumu, RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
929647-02-33-EU 929647-02-33-EU 3M, CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS, -, * 查看
0026607041 0026607041 Molex, LLC, KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 4POS, -, * 查看
146457-6 146457-6 TE Connectivity AMP Connectors, 06 MODII HDR SRST UNSHRD STKG, -, * 查看
CA3102E32-22PWBF80 CA3102E32-22PWBF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 54POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-25E-7.372800E
D# SIT1602BC-73-25E-7.372800E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-25E-7.372800E)
SIT1602BC-73-25E-7.372800E
D# 1473-SIT1602BC-73-25E-7.372800E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS