购买 SIT1602BC-73-18N-3.570000D | SIT1602BC-73-18N-3.570000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-18N-3.570000D
SIT1602BC-73-18N-3.570000D
SIT1602BC-73-18N-3.570000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-18N-3.570000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-18N-3.570000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-18N-3.570000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-18N-3.570000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-18N-3.570000D?
SIT8208AC-3F-18E-12.000000X SIT8208AC-3F-18E-12.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
BSC057N03MSGATMA1 BSC057N03MSGATMA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 30V 71A TDSON-8, 8-PowerTDFN, * 查看
S-1135A30-U5T1G S-1135A30-U5T1G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
1213600000 1213600000 Weidmuller, CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 PG21, -, * 查看
19300241732 19300241732 HARTING, CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ24B M32, -, * 查看
L717DFC37POL2A113 L717DFC37POL2A113 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR, -, * 查看
VI-27R-MW-F1 VI-27R-MW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W, Full Brick, * 查看
VE-26F-MY-F4 VE-26F-MY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-18N-3.570000D
D# SIT1602BC-73-18N-3.570000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-18N-3.570000D)
SIT1602BC-73-18N-3.570000D
D# 1473-SIT1602BC-73-18N-3.570000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS