购买 SIT1602BC-73-18E-8.192000E | SIT1602BC-73-18E-8.192000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-18E-8.192000E
SIT1602BC-73-18E-8.192000E
SIT1602BC-73-18E-8.192000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 8
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-18E-8.192000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-18E-8.192000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-18E-8.192000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-18E-8.192000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-18E-8.192000E?
SIT1602BC-12-XXE-33.333300E SIT1602BC-12-XXE-33.333300E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
GRM2167U1H301JZ01D GRM2167U1H301JZ01D Murata, CAP CER 300PF 50V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
S471K25X5FN6TL6R S471K25X5FN6TL6R Vishay BC Components, CAP CER 470PF 1KV X5F RADIAL, Radial, Disc, * 查看
MIC5239-1.5YM-TR MIC5239-1.5YM-TR Microchip Technology, IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CMD6090 CMD6090 Crydom Co., RELAY SSR SCR 90A 660V PNL MNT, Hockey Puck, * 查看
9C06031A5R60JGHFT 9C06031A5R60JGHFT Yageo, RES SMD 5.6 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERA-8AEB911V ERA-8AEB911V Panasonic Electronic Components, RES SMD 910 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TVS06RK-19-28JN TVS06RK-19-28JN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP, -, * 查看
PT01SE12-8S-SR-LC PT01SE12-8S-SR-LC Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT HSNG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
VI-23J-EW-B1 VI-23J-EW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W, Full Brick, * 查看
PES1-S3-S3-M-TR PES1-S3-S3-M-TR CUI Inc., DC/DC CONVERTER 3.3V 1W, 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-18E-8.192000E
D# SIT1602BC-73-18E-8.192000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-18E-8.192000E)
SIT1602BC-73-18E-8.192000E
D# 1473-SIT1602BC-73-18E-8.192000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS