购买 SIT1602BC-73-18E-4.096000G | SIT1602BC-73-18E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-18E-4.096000G
SIT1602BC-73-18E-4.096000G
SIT1602BC-73-18E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-18E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-18E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-18E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-18E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-18E-4.096000G?
hotIXTP180N055T IXTP180N055T IXYS, MOSFET N-CH 55V 180A TO-220, TO-220-3, * 查看
SN7407DRE4 SN7407DRE4 Texas Instruments, IC BUFF/DVR HEX NON-INV 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNC60H4642FRB14 RNC60H4642FRB14 Vishay Dale, RES 46.4K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CR0402-JW-684GLF CR0402-JW-684GLF Bourns Inc., RES SMD 680K OHM 5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
B10PS-VH(LF)(SN) B10PS-VH(LF)(SN) JST Sales America Inc., CONN HEADER VH SIDE 10POS 3.96MM, -, * 查看
144273-5 144273-5 TE Connectivity AMP Connectors, PLUG HE13 IDC 90 5 P AWG 24, -, * 查看
74AC574PC 74AC574PC ON Semiconductor, IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LE89810BSCT LE89810BSCT Microchip Technology, IC SLIC 1CH 8KHZ 100V 16SOIC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-18E-4.096000G
D# SIT1602BC-73-18E-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-18E-4.096000G)
SIT1602BC-73-18E-4.096000G
D# 1473-SIT1602BC-73-18E-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS