购买 SIT1602BC-73-18E-33.330000E | SIT1602BC-73-18E-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-18E-33.330000E
SIT1602BC-73-18E-33.330000E
SIT1602BC-73-18E-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-18E-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-18E-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-18E-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-18E-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-18E-33.330000E?
0201ZA140JAT2A 0201ZA140JAT2A AVX Corporation, CAP CER 14PF 10V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
C0603C221K8RAC7867 C0603C221K8RAC7867 KEMET, CAP CER 220PF 10V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TY-307P TY-307P Triad Magnetics, TRANSF 600 OHM 0MA DC TEL, -, * 查看