购买 SIT1602BC-72-XXS-74.250000G | SIT1602BC-72-XXS-74.250000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXS-74.250000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXS-74.250000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXS-74.250000G?
SIT8209AI-2F-18S-156.257812Y SIT8209AI-2F-18S-156.257812Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT9120AI-1B1-33S133.300000D SIT9120AI-1B1-33S133.300000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
MKP385443100JKI2B0 MKP385443100JKI2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.43UF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
ESQT-107-03-F-5-375 ESQT-107-03-F-5-375 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
V375B3V3H100BL V375B3V3H100BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W, 9-DIP Module, * 查看
hotEP5358LUI EP5358LUI Altera, DC/DC CONVERTER 0.6-5.2V 3W, 16-PowerTFQFN Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
D# SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXS-74.250000G)
SIT1602BC-72-XXS-74.250000G
D# 1473-SIT1602BC-72-XXS-74.250000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS