购买 SIT1602BC-72-XXS-74.176000D | SIT1602BC-72-XXS-74.176000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXS-74.176000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXS-74.176000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXS-74.176000D?
SIT8208AC-8F-25S-33.333000Y SIT8208AC-8F-25S-33.333000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
SIT8209AC-21-33S-166.666660T SIT8209AC-21-33S-166.666660T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
M39003/01-2365H M39003/01-2365H Vishay Sprague, CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
ALS80A433NJ100 ALS80A433NJ100 KEMET, CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
S-1135A26-M5T1U S-1135A26-M5T1U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA SOT89-5, SOT-89-5/6, * 查看
V150ZC4PX2855 V150ZC4PX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM, Disc 10mm, * 查看
CW0107K200KE12 CW0107K200KE12 Vishay Dale, RES 7.2K OHM 13W 10% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512BKE4K32 RNCF2512BKE4K32 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
AT0603DRD0766R5L AT0603DRD0766R5L Yageo, RES SMD 66.5 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
VI-B04-MY-F4 VI-B04-MY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
D# SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXS-74.176000D)
SIT1602BC-72-XXS-74.176000D
D# 1473-SIT1602BC-72-XXS-74.176000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS