购买 SIT1602BC-72-XXS-62.500000E | SIT1602BC-72-XXS-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXS-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXS-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXS-62.500000E?
SIT8208AI-GF-28S-24.000000X SIT8208AI-GF-28S-24.000000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
BFC237590358 BFC237590358 Vishay BC Components, CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
B43511A827M80 B43511A827M80 EPCOS (TDK), CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
hotMC908GZ60CFAE MC908GZ60CFAE NXP, IC MCU 8BIT 60KB FLASH 48LQFP, 48-LQFP, * 查看
RC12JT9R10 RC12JT9R10 Stackpole Electronics Inc., RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
LHLC06NB470K LHLC06NB470K Taiyo Yuden, FIXED IND 47UH 630MA 570 MOHM TH, Radial, * 查看
GEC10DRES GEC10DRES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
D# SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXS-62.500000E)
SIT1602BC-72-XXS-62.500000E
D# 1473-SIT1602BC-72-XXS-62.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS