购买 SIT1602BC-72-XXS-33.333000D | SIT1602BC-72-XXS-33.333000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXS-33.333000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXS-33.333000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXS-33.333000D?
SIT1602BC-21-28E-14.000000D SIT1602BC-21-28E-14.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
T491A226M006AT T491A226M006AT KEMET, CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1206Y5002P70CFT 1206Y5002P70CFT Knowles Syfer, CAP CER 2.7PF 500V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
24C02C-E/ST 24C02C-E/ST Microchip Technology, IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
ISD17180EYI01 ISD17180EYI01 Nuvoton Technology Corporation of America, IC VOICE REC/PLAY 180SEC 28-TSOP, 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), * 查看
M55342E06B4B75RWS M55342E06B4B75RWS Vishay Dale, RES SMD 4.75KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW251210K5FKEGHP CRCW251210K5FKEGHP Vishay Dale, RES SMD 10.5K OHM 1% 1.5W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CRCW1206470RJNEAIF CRCW1206470RJNEAIF Vishay Dale, RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RER60FR301RC02 RER60FR301RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 0.301 OHM 1% 5W, Axial, Box, * 查看
10-117933-081 10-117933-081 Amphenol Industrial Operations, PC 07 8 E/B E, -, * 查看
V375A12M400BF V375A12M400BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W, Full Brick, * 查看
VI-B43-MU VI-B43-MU Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
D# SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXS-33.333000D)
SIT1602BC-72-XXS-33.333000D
D# 1473-SIT1602BC-72-XXS-33.333000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS