购买 SIT1602BC-72-XXS-28.636300E | SIT1602BC-72-XXS-28.636300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXS-28.636300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXS-28.636300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXS-28.636300E?
VJ0603D270JXPAP VJ0603D270JXPAP Vishay Vitramon, CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CC0603KRX7R7BB273 CC0603KRX7R7BB273 Yageo, CAP CER 0.027UF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
B41231B7688M000 B41231B7688M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
UZS1C470MCL1GB UZS1C470MCL1GB Nichicon, CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
hotMAX627CSA+T MAX627CSA+T Maxim Integrated, IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
203-66-25083-1 203-66-25083-1 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR ROCKER, -, * 查看
317-87-126-41-005101 317-87-126-41-005101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL, -, * 查看
DTS24F17-6AC DTS24F17-6AC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
D# SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXS-28.636300E)
SIT1602BC-72-XXS-28.636300E
D# 1473-SIT1602BC-72-XXS-28.636300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS