购买 SIT1602BC-72-XXN-38.400000E | SIT1602BC-72-XXN-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-XXN-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-XXN-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-XXN-38.400000E?
0805J5000222JDR 0805J5000222JDR Knowles Syfer, CAP CER 2200PF 500V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotNTHD4508NT1G NTHD4508NT1G ON Semiconductor, MOSFET 2N-CH 20V 3A CHIPFET, 8-SMD, Flat Lead, * 查看
ATTINY13A-SF ATTINY13A-SF Microchip Technology, IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC, 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RG1608P-682-B-T1 RG1608P-682-B-T1 Susumu, RES SMD 6.8K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ER1641-512JR ER1641-512JR API Delevan Inc., FIXED IND 5.1UH 335MA 720 MOHM, Axial, * 查看
TVP00DT-21-35HB TVP00DT-21-35HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 79POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VE-J1T-EX-F4 VE-J1T-EX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MINIMOD DC/DC 6.5V 75W, Half Brick, * 查看
SI5335B-B04254-GMR SI5335B-B04254-GMR Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
D# SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-XXN-38.400000E)
SIT1602BC-72-XXN-38.400000E
D# 1473-SIT1602BC-72-XXN-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS