购买 SIT1602BC-72-33S-66.666660G | SIT1602BC-72-33S-66.666660G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-33S-66.666660G
SIT1602BC-72-33S-66.666660G
SIT1602BC-72-33S-66.666660G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-33S-66.666660G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-33S-66.666660G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-33S-66.666660G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-33S-66.666660G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-33S-66.666660G?
0402YJ0R5PBSTR 0402YJ0R5PBSTR AVX Corporation, CAP THIN FILM 0.5PF 16V 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1812J0500564JXT 1812J0500564JXT Knowles Syfer, CAP CER 0.56UF 50V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
BYG10GHM3_A/H BYG10GHM3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE AVALANCHE 400V 1.5A SMA, DO-214AC, SMA, * 查看