购买 SIT1602BC-72-33S-66.600000D | SIT1602BC-72-33S-66.600000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-33S-66.600000D
SIT1602BC-72-33S-66.600000D
SIT1602BC-72-33S-66.600000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-33S-66.600000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-33S-66.600000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-33S-66.600000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-33S-66.600000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-33S-66.600000D?
7B-14.31818MAAJ-T 7B-14.31818MAAJ-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
C3216CH2E392J115AA C3216CH2E392J115AA TDK Corporation, CAP CER 3900PF 250V CH 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotTPS3825-50DBVT TPS3825-50DBVT Texas Instruments, IC 4.55V SUPPLY MONITOR SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
N01S830HAT22I N01S830HAT22I ON Semiconductor, IC SRAM 1MBIT 20MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
AD7853ARZ AD7853ARZ Analog Devices Inc., IC ADC 12BIT SRL 200KSPS 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
DS17887-3IND+ DS17887-3IND+ Maxim Integrated, IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-EDIP, 24-DIP Module (0.600", 15.24mm), * 查看
CMF50220R00FKBF CMF50220R00FKBF Vishay Dale, RES 220 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
IHTH1125MZEB2R2M5A IHTH1125MZEB2R2M5A Vishay Dale, FIXED IND 2.2UH 71.5A 0.77 MOHM, Radial, * 查看
V375A48M600BF V375A48M600BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 600W, Full Brick, * 查看
VE-23V-MU-F1 VE-23V-MU-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-33S-66.600000D
D# SIT1602BC-72-33S-66.600000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-33S-66.600000D)
SIT1602BC-72-33S-66.600000D
D# 1473-SIT1602BC-72-33S-66.600000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS