购买 SIT1602BC-72-33S-37.500000E | SIT1602BC-72-33S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-33S-37.500000E
SIT1602BC-72-33S-37.500000E
SIT1602BC-72-33S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-33S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-33S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-33S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-33S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-33S-37.500000E?
SIT1602BC-12-28E-30.000000D SIT1602BC-12-28E-30.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
SIT1602BI-13-18S-14.000000E SIT1602BI-13-18S-14.000000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
1808J3K00270FCT 1808J3K00270FCT Knowles Syfer, CAP CER 27PF 3KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MCP4801-E/P MCP4801-E/P Microchip Technology, DAC 8BIT SGL SPI/VREF 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RCP0505W25R0GS2 RCP0505W25R0GS2 Vishay Dale, RES SMD 25 OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
TV06DT-9-35P TV06DT-9-35P Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP, -, * 查看
XC6806B43011-G XC6806B43011-G Torex Semiconductor Ltd, 4.35V SINGLE CELL LI-BATTERY LIN, 10-XFLGA, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-33S-37.500000E
D# SIT1602BC-72-33S-37.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-33S-37.500000E)
SIT1602BC-72-33S-37.500000E
D# 1473-SIT1602BC-72-33S-37.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS