购买 SIT1602BC-72-33N-3.570000G | SIT1602BC-72-33N-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-33N-3.570000G
SIT1602BC-72-33N-3.570000G
SIT1602BC-72-33N-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-33N-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-33N-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-33N-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-33N-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-33N-3.570000G?
SIT1602BI-31-30S-60.000000T SIT1602BI-31-30S-60.000000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
2220J0160473KFT 2220J0160473KFT Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 16V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
Z8F022AHJ020EC00TR Z8F022AHJ020EC00TR Zilog, IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SSOP, 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RACF164DFT33K2 RACF164DFT33K2 Stackpole Electronics Inc., RES ARRAY 4 RES 33.2K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
CRCW25121M13FKTG CRCW25121M13FKTG Vishay Dale, RES SMD 1.13M OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
KE341150A000G KE341150A000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM, -, * 查看
SFH31-NPPB-D39-SP-BK SFH31-NPPB-D39-SP-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .050" 78POS, -, * 查看
D38999/26KC8SA-LC D38999/26KC8SA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
ACC35DRMD-S664 ACC35DRMD-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-33N-3.570000G
D# SIT1602BC-72-33N-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-33N-3.570000G)
SIT1602BC-72-33N-3.570000G
D# 1473-SIT1602BC-72-33N-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS