购买 SIT1602BC-72-33E-32.768000G | SIT1602BC-72-33E-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-33E-32.768000G
SIT1602BC-72-33E-32.768000G
SIT1602BC-72-33E-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-33E-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-33E-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-33E-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-33E-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-33E-32.768000G?
MAL212360479E3 MAL212360479E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 47UF 20% 35V AXIAL, Axial, Can, * 查看
MMSZ5226C-E3-18 MMSZ5226C-E3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
MAX4275BKEUA MAX4275BKEUA Maxim Integrated, IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
0810374300 0810374300 Dialight, CAP MINI PANEL INDICATOR BLUE, -, * 查看
5640300132 5640300132 Dialight, LED 3HI 3MM 5V RED/YEL/GRN PCMNT, -, * 查看