购买 SIT1602BC-72-30S-74.250000D | SIT1602BC-72-30S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30S-74.250000D
SIT1602BC-72-30S-74.250000D
SIT1602BC-72-30S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30S-74.250000D?
1808J2K00150JCR 1808J2K00150JCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 2KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
C931U101JZSDBA7317 C931U101JZSDBA7317 KEMET, CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL, Radial, Disc, * 查看
CL21B823KBFNNNG CL21B823KBFNNNG Samsung, CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CZRU52C7V5-HF CZRU52C7V5-HF Comchip Technology, DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603, 2-SMD, No Lead, * 查看
hotLP2981A-50DBVR LP2981A-50DBVR Texas Instruments, IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
67996-270HLF 67996-270HLF Amphenol FCI, BERG II 0.100" DUAL ST, -, * 查看
ACC22DKRI-S1243 ACC22DKRI-S1243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
ETSA120500UDC-P5RP-SZ ETSA120500UDC-P5RP-SZ CUI Inc., AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W, -, * 查看
VE-B5V-EY-S VE-B5V-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30S-74.250000D
D# SIT1602BC-72-30S-74.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30S-74.250000D)
SIT1602BC-72-30S-74.250000D
D# 1473-SIT1602BC-72-30S-74.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS