购买 SIT1602BC-72-30S-66.666600D | SIT1602BC-72-30S-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30S-66.666600D
SIT1602BC-72-30S-66.666600D
SIT1602BC-72-30S-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30S-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30S-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30S-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30S-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30S-66.666600D?
FNA620052 FNA620052 Diodes Incorporated, OSCILLATOR XO 106.25MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-5144/HSD M39003/01-5144/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 0.33UF 5% 100V AXIAL, Axial, * 查看
C320C124G5G5TA C320C124G5G5TA KEMET, CAP CER 0.12UF 50V C0G RADIAL, Radial, * 查看
BSP129L6327HTSA1 BSP129L6327HTSA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 240V 350MA SOT-223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
TPS8268150SIPT TPS8268150SIPT Texas Instruments, IC REG BUCK 1.5V 1.6A SYNC 9USIP, 9-SMD Module, * 查看
SY88309BLEY-TR SY88309BLEY-TR Microchip Technology, IC OPAMP LIMITING 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
CW0109K000KE733 CW0109K000KE733 Vishay Dale, RES 9K OHM 13W 10% AXIAL, Axial, * 查看
RNF12DTD200K RNF12DTD200K Stackpole Electronics Inc., RES 200K OHM 1/2W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012P-2673-D-T5 RG2012P-2673-D-T5 Susumu, RES SMD 267K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
D38999/20WG35PB D38999/20WG35PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 79POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
CTV06RW-9-98BE CTV06RW-9-98BE Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 3POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30S-66.666600D
D# SIT1602BC-72-30S-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30S-66.666600D)
SIT1602BC-72-30S-66.666600D
D# 1473-SIT1602BC-72-30S-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS